• plenderuesfr

W GoDan jesteśmy przekonani, że kluczem do długofalowej i owocnej współpracy są wartości i zasady, w które wierzymy:

Jakość i cena – dystrybucja ponad 11 000 produktów jest sporym wyzwaniem, dlatego tym bardziej zależy nam na wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Bez względu na to czy sami produkujemy towar (np. stroje lub słomki do picia) czy też kupujemy towar od kwalifikowanych dostawców z Polski, Unii Europejskiej, Ameryki czy Azji, bardzo dużą uwagę poświęcamy kontroli standardów jakości. Przystępna cena jest także naszym wyróżnikiem.

Własna produkcja i wzory – chcąc w jeszcze większym stopniu dopasować produkt do polskiego odbiorcy oraz zapewnić szybką realizację zamówień posiadamy własną linię produkcyjną części artykułów (np. słomki oraz stroje i czapeczki karnawałowe dla dzieci oraz dorosłych), ponadto nasi graficy sami tworzą wzory wybranych produktów.

Partnerstwo w biznesie – nasz zespół handlowy zawsze stara się zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów. Chcemy umacniać naszą pozycję jako firmy pierwszego wyboru w artykułach i akcesoriach imprezowych, dlatego preferujemy długotrwałe relacje i owocną współpracę ponad realizację krótkofalowych celów sprzedażowych.

Własne magazyny i zaawansowana logistyka – dzięki nim jesteśmy w stanie bardzo szybko dostarczyć towar do klienta. Stale inwestujemy także w park maszynowy, aby w jeszcze większym stopniu sprostać wyzwaniom rynkowym.

Zgodność z trendami – analizujemy wszelkie nowości, mody i trendy na rynku europejskim i światowym. Uczestniczymy w wielu targach i wystawach. Staramy się szybko reagować na zmieniające się oczekiwania klientów docelowych, aby jak najlepiej zoptymalizować dystrybucję produktów, których poszukują.

Doświadczenie – prowadzenie biznesu ponad 30 lat zobowiązuje. Rynek bardzo dynamicznie się zmienia i staje coraz bardziej konkurencyjny, dlatego niezbędny jest ciągły rozwój. Budujemy nowe kanały sprzedaży, poszerzamy naszą ofertę, poprawiamy jakość, inwestujemy w ludzi i optymalizujemy procesy. Wykorzystujemy zdobytą wiedzę, aby w jeszcze większym stopniu zaspokoić rosnące wymagania rynku.

Zaangażowanie – dla wielu pracowników GoDan to coś więcej niż tylko miejsce pracy. Cenimy osoby przedsiębiorcze, otwarte, nastawione entuzjastycznie do wykonywanej pracy. Dążymy do tego, aby pracownicy czerpali osobiste zadowolenie z wykonywanej pracy działając jednocześnie na rzecz sukcesu firmy i jej klientów. Bardzo często uczestniczymy w tzw. trudnych, pilnych, niestandardowych zamówieniach.

Humor – pracując w tej branży nie jest trudno rozwijać kompetencję „FUN” 🙂 Najwięcej radości i satysfakcji dają nam tak naprawdę uśmiechy, które goszczą na twarzach osób korzystających z naszych produktów. Sami jesteśmy ich wiernymi użytkownikami – hucznie obchodzimy urodziny, rocznice, narodziny dzieci pracowników czy większe sukcesy firmy.

Login to your Account