• plenderuesfr

Siedziba firmy GoDan - Ożarów Mazowiecki
Historia GoDan sięga 1991 roku. Od początku działalności nasza oferta była skupiona wokół tematu „Party”.
Jesteśmy liderem na rynku polskim w produkcji, sprzedaży i dystrybucji szerokiej gamy produktów na imprezy, święta i uroczystości.
Nasze produkty są tam, gdzie celebruje się wspólnie wydarzenia: urodziny, imieniny, święta, rocznice, na bankietach, podniosłych uroczystościach i domowych prywatkach, na wieczornych balach i dziecięcych teatrzykach. Inspirujemy i wspieramy w organizacji imprezy, pomagając odnaleźć artykuły zgodne z oczekiwaniami i marzeniami klientów.
Dzięki nam wydarzenia i uroczystości stają się jeszcze bardziej wyjątkowe i niezapomniane.

Portfolio GoDan: balony, maski karnawałowe, akcesoria urodzinowe.

Sprzedajemy produkty na każdą okazję w kilku kategoriach produktowych m.in.:

 1. Balony – jesteśmy jednym z największych w Polsce i Europie środkowo-wschodniej dystrybutorem balonów foliowych na hel oraz lateksowych. Produkty kupujemy bezpośrednio od najlepszych producentów na świecie.
 2. Stroje karnawałowe i akcesoria do przebrań – jesteśmy zarówno producentem jak i bezpośrednim importerem strojów karnawałowych, kostiumów, przebrań karnawałowych itp. W naszej ofercie znajdują się także akcesoria do przebrań, m.in.: peruki, maski, korony, kapelusze, różdżki, sztuczne rzęsy, wąsy etc.
 3. Artykuły do dekoracji sali (girlandy, banery urodzinowe, lampiony, rozety, pompony, serpentyny).
 4. Artykuły do dekoracji stołu (np. papierowe kubeczki, talerzyki, serwetki, sztućce, artykuły koktajlowe, słomki, świeczki urodzinowe).
 5. Artykuły imprezowe i prezenty (np. torebki na prezenty, konfetti, serpentyny, trąbki, zaproszenia i karty okolicznościowe, kokardy i inne artykuły do pakowania, ozdobne pudełka, prezenty, zabawki, upominki).

Codziennie pracujemy na pozycję numer 1 w branży. Nasze hasło “Pierwszy do zabawy” wyraża nie tylko szczere chęci, ale także określa pozycję rynkową.

Pierwszy do zabawy

Mając na uwadze satysfakcję klientów dbamy o wysoką jakość i pamiętamy, że przystępna cena jest także elementem ich atrakcyjności. Więcej informacji o tym, w jaki sposób budujemy przewagę konkurencyjną i dlaczego warto z nami współpracować, dowiesz się w dziale „Dlaczego my?”

Kilka ciekawych faktów o GoDan:

 • działamy od 1991 roku, czyli ponad 30 lat
 • jesteśmy producentem i bezpośrednim importerem produktów na na imprezy, święta i wszelkie uroczystości
 • posiadamy wyłączność na dystrybucję na rynku polskim wielu światowych marek
 • zatrudniamy blisko 100 osób
 • posiadamy magazyn o powierzchni ponad 6 000 m2, który pomieści blisko 5 000 palet
 • nasza oferta zawiera ponad 11 000 produktów
 • posiadamy showroom wielkości 1 200 m2
 • eksportujemy produkty do 35 krajów
 • sprzedaliśmy już ponad 20 000 000 000 (słownie: dwadzieścia miliardów) balonów – statystycznie wychodzi ponad 500 sztuk na każdego Polaka (i liczba ta z każdym dniem rośnie!)
 • nasza sieć franczyzowa GoDan Balony i Dekoracje składa się z ponad 100 sklepów i została uznana jedną z najciekawszych franczyz według magazynu Franczyza & Biznes (numer 4, 2018)
 • od początku działalności firma jest prowadzona przez jednego Prezesa

Regularnie wspieramy inicjatywy społeczne, kulturalne i sportowe.

GoDan wspieramy

Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych
Polskie Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych

Jesteśmy członkiem Business Centre Club
Business Centre Club

Jesteśmy członkiem European Balloon & Party Council (EBPC)
European Balloon & Party Council

Jesteśmy członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców
Polska Organizacja Franczyzodawców

GoDan Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie ul. Atlasowej nr 17 (kod pocztowy: 02-437), wpisana pod numerem KRS: 0000584770 do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, REGON 363119949, NIP: 5223046800. Kapitał zakładowy: 11.500.000 zł, kapitał wpłacony: 11.500.000 zł, BDO: 000110607

Login to your Account