• plenderuesfr

Firma GoDan S.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 138, oferuje pracę w rozwijającej się branży PARTY! Obecnie do naszego zespołu marketingu poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA i CONTENT MARKETINGU

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Opis stanowiska:

  • Promowanie firmy, produktów oraz sklepu internetowego w internecie (m.in. Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, TikTok),
  • Współpraca przy tworzeniu oraz samodzielne tworzenie contentu (foto / video) na potrzeby social media i innej komunikacji (newslettery, blog), tworzenie harmonogramu publikacji,
  • Moderowanie dyskusji i odpisywanie na komentarze lub wiadomości,
  • Współpraca z influencerami,
  • Identyfikowanie potrzeb klientów, dbanie o obsługę klienta.

Wymagania:

  • Kreatywność, energia i wyczucie estetyczne,
  • Duża inicjatywa i samodzielność oraz dobrej organizacji pracy,
  • Motywacja do pracy, pozytywne nastawienie, entuzjazm,
  • Obsługa aparatu fotograficznego i podstawy obróbki zdjęć w programie graficznym,
  • Mile widziana znajomość działań marketingowych: prowadzenia kampanii w social-mediach, analityki.

Oferujemy:

  • Pracę w kreatywnej i szybko rozwijającej się firmie,
  • Pracę w dynamicznej branży, z wieloma ciekawymi produktami,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy, zniżki na zakupy w firmie,
  • Niezbędne wyposażenie służbowe.

Mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku, w pracy w agencji reklamowej lub w dziale marketingu, socia-media, e-commerce.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: slawek@godan.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 24.05.2018r., Dz. U. z 2018 r., poz. 1000). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

GoDan - kariera, praca - dlaczego my?

Login to your Account