• plenderuesfr

Firma GoDan S.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 138, oferuje pracę w rozwijającej się branży PARTY! Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 138

Poszukujemy pracowników do pracy z ciężkim towarem i/lub dużymi gabarytami (rozładunek, załadunek transportu) – praca wymagająca siły.

Opis stanowiska:

  • zatowarowanie magazynu
  • sortowanie asortymentu i przypisywanie go do odpowiednich lokalizacji
  • pomoc przy ogólnych pracach magazynowych / porządkowych
  • rozkładanie towaru z dostaw
  • kompletacja zamówień
  • przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum zawodowe
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność radzenia sobie z presją czasu
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • wysoka kultura osobista, dobra organizacja
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość rozwoju zawodowego

Mile widziani studenci ostatnich lat studiów oraz absolwenci szkół wyższych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: krzysztof@godan.pl
lub telefonicznie pod nr: 500 715 410

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 24.05.2018r., Dz. U. z 2018 r., poz. 1000). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

GoDan - kariera, praca - dlaczego my?

Login to your Account