• plenderuesfr

Firma GoDan S.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 138, oferuje pracę w rozwijającej się branży PARTY! Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

INFORMATYK / PRACOWNIK DZIAŁU IT

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 138

Opis stanowiska:

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowo-programowych oraz zapewnienie bieżącego wsparcia pracownikom firmy,
  • Przygotowywanie nowych stanowisk pracy i podstawowe szkolenie pracowników z zakresu funkcjonalności oprogramowania,
  • Dbanie prawidłowe działanie istniejącego systemu ERP, baz danych oraz innego wykorzystywanego oprogramowania,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • Przygotowywanie raportów na podstawie danych ERP.

Wymagania:

  • Przynajmniej podstawowa znajomość systemu ERP Comarch od strony użytkowej i administracyjnej (najlepiej XL w obszarach: magazyn, sprzedaż, księgowość, kadry),
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka programowania SQL,
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows od strony użytkowej i administracyjnej oraz aplikacji biurowych Microsoft Office,
  • Znajomość sprzętu komputerowego i peryferyjnego oraz zagadnień sieciowych,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność i nastawienie na pomoc użytkownikom.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w kreatywnej i szybko rozwijającej się firmie,
  • Pracę w dynamicznej branży, z wieloma ciekawymi produktami i wyzwaniami,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy, zniżki na zakupy w firmie,
  • Niezbędne wyposażenie służbowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: slawek@godan.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 24.05.2018r., Dz. U. z 2018 r., poz. 1000). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

GoDan - kariera, praca - dlaczego my?

Login to your Account