• plenderuesfr

Firma GoDan S.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 138, oferuje pracę w rozwijającej się branży PARTY! Obecnie poszukujemy kandydata lub kandydatki do współpracy:

INFLUENCER, BLOGER, VLOGER, YOUTUBER

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i szeroką ofertą produktów, poszukujemy do współpracy influencerów, blogerów, vlogerów, youtuberów. Jeśli posiadasz kanał/profil na: Facebooku, Instagramie, YouTubie, Facebooku lub prowadzisz bloga i spodobały Ci się nasze produkty – koniecznie skontaktuj się z nami!

Szukamy współpracy przyczyniającej się do rozwoju świadomości marki oraz znajomości produktów GoDan S.A. Chcemy trafić do jak największej grupy odbiorców; pokazać, jak ciekawie i kreatywnie można wykorzystać nasze produkty; pokazać różne sposoby dekoracji, aranżacji i kompozycji.
Bardzo chętnie stworzymy także program afiliacyjny z Twoim udziałem, by rozliczać się na zasadzie success fee. Twoi odbiorcy będą mieli możliwość zrobienia u nas tańszych zakupów a Ty zostaniesz wynagrodzony za ich zakupy.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z firmą będącą liderem kategorii party, dynamicznie się rozwijającą i poszerzającą asortyment, prosimy o kontakt: e-mail: marketing@godan.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 24.05.2018r., Dz. U. z 2018 r., poz. 1000). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

 
GoDan - kariera, praca - dlaczego my?

Login to your Account