• plenderuesfr

Firma GoDan S.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 138, oferuje pracę w rozwijającej się branży PARTY! Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

HANDLOWIEC W DZIALE EKSPORTU Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 138

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie działań działu exportu – sprzedaż, obsługa zamówień
  • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi
  • Działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • Analizowanie rynku i trendów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. średnio zaawansowanym
  • Prawo jazdy, gotowość do wyjazdów służbowych
  • Dobra znajomość MS Office
  • Kreatywność, energia, odpowiedzialność, dyspozycyjność i inicjatywa
  • Motywacja do pracy, pozytywne nastawienie, entuzjazm
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych

Oferujemy:

  • Pracę w kreatywnej i szybko rozwijającej się firmie
  • Pracę w dynamicznej branży, z wieloma ciekawymi produktami
  • Możliwość odbywania zagranicznych podróży służbowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy uzależnione od posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
  • Przyjazną atmosferę pracy, zniżki na zakupy w firmie
  • Niezbędne szkolenia oraz wyposażenie służbowe

Mile widziani studenci ostatnich lat studiów oraz absolwenci szkół wyższych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: jjk@godan.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 24.05.2018r., Dz. U. z 2018 r., poz. 1000). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

GoDan - kariera, praca - dlaczego my?

Login to your Account