• plenderuesfr

Firma GoDan S.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 138, oferuje pracę w rozwijającej się branży PARTY! Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

GRAFIK KREATYWNY

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 138

Opis stanowiska:

  • Graficzna obróbka i wykonywanie zdjęć produktów (packshoty, aranżacje)
  • Tworzenie grafik na potrzeby internetu i mediów społecznościowych (banery, newslettery, itp.)
  • Tworzenie grafik na potrzeby druku (ulotki, banery, katalogi)
  • Tworzenie nowych wzorów produktów

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza z zakresu fotografii oraz obróbki zdjęć (znajomość obsługi aparatu fotograficznego również na ustawieniach manualnych)
  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign
  • Umiejętność przygotowywania grafik do internetu oraz projektów do druku (znajomość DTP)
  • Sumienność i zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie.
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku grafika

Mile widziane:

  • Znajomość Adobe Bridge, Lightroom, Adobe Premiere,
  • Umiejętność rysowania/projektowania własnych unikalnych wzorów
  • Zainteresowanie obecnymi trendami w branży party
  • Montaż filmów
  • Znajomość HTML

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kreatywne wyzwania
  • Zniżki na produkty firmowe

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, wyślij CV oraz portfolio na: damian.skurczynski@godan.pl
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, których poprosimy o wykonanie zadania rekrutacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 24.05.2018r., Dz. U. z 2018 r., poz. 1000). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

GoDan - kariera, praca - dlaczego my?

Login to your Account