• plenderuesfr

Firma GoDan S.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 138, oferuje pracę w rozwijającej się branży PARTY! Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

FOTOGRAF / GRAFIK

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 138

Opis stanowiska:

  • Aranżacja planu do sesji zdjęciowej (w większości fotografia produktowa, packshoty, aranżacje),
  • Graficzna obróbka i wykonywanie zdjęć produktów,
  • Praca nad materiałami marketingowymi,
  • Tworzenie grafik na potrzeby internetu (banery, newslettery, itp.)
  • Tworzenie grafik na potrzeby druku (ulotki, banery itd.)

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza z zakresu fotografii oraz obróbki zdjęć,
  • Znajomość programów graficznych Adobe: Photoshop (obróbka zdjęć), Illustrator (grafika wektorowa, projektowanie), InDesign (składanie katalogów, ulotek),
  • Kreatywność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Mile widziana znajomość programów: Adobe Bridge, Lightroom, CorelDRAW, Adobe Premiere, IrfanView oraz umiejętność rysowania/projektowania wzorów 2D.

Oferujemy:

  • Kreatywne miejsce do pracy z wieloma ciekawymi produktami,
  • Elastyczne dni i godziny pracy (możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin),
  • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: damian.skurczynski@godan.pl.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 24.05.2018r., Dz. U. z 2018 r., poz. 1000). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

GoDan - kariera, praca - dlaczego my?

Login to your Account