• plenderuesfr

Sprzedaż hurtowa świeczek urodzinowych i dekoracji na tort

Od ponad 25 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą hurtową świeczek urodzinowych, tortowych, świeczek cyfr, oraz dekoracji na tort takich jak fontanny, race na tort, topery, patery, papilotki – foremki na muffinki. W stałej ofercie posiadamy artykuły przeznaczone do gastronomii, HoReCa: restauracji, hoteli, barów, sal weselnych i bankietowych, sklepów cukierniczych oraz kwiaciarni.w

Nasze świeczki używane w hotelach, salach weselnych, sklepach cukierniczych czy kawiarniach są idealnym rozwiązaniem dla Klientów detalicznych, obsługiwanych przez naszych odbiorców. Cukiernie posiadające w swojej ofercie nasze świeczki, mogą proponować Klientom detalicznym skompletowanie produktu idealnego na urodziny, na które wybiera się Klient. Pozwala to na otrzymanie tortu wraz ze świeczką urodzinową, bez potrzeby poszukiwania świeczek w pobliskich sklepach. Wszystko dla wygody i komfortu Klienta!

Hurtownia świeczek urodzinowych

Strategicznym elementem naszej oferty są świeczki na tort przeznaczone szczególnie na imprezy i wydarzenia takie jak: urodziny, rocznice, śluby, wesela.

Oferta detaliczna naszej firmy dostępna jest w sklepie internetowym pod adresem www.godanparty.pl.

Odbiorcy hurtowi otrzymują dostęp do Pulpitu Kontrahenta znajdującego się pod adresem https://b2b.godan.pl, dzięki któremu mogą oni zapoznać się z aktualną ofertą oraz złożyć zamówienie w cenach hurtowych. Jeśli jeszcze nie mają Państwo dostępu do Pulpitu Kontrahenta, zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz znajdujący się obok. Dla naszych stałych klientów hurtowni świeczek organizujemy atrakcyjne promocje i rabaty!

Zamówiony towar dostarczamy na terenie całego kraju oraz za granicę Polski. Możliwy jest także odbiór osobisty produktów w Ożarowie Mazowiecki, a także w naszych oddziałach w Warszawie i Wrocławiu.

Producent świeczek tortowych

Nasza oferta skupia wiele rodzajów świeczek, przy czym na szczególną uwagę zasługują świeczki na tort, występujące w wielu rodzajach i kolorach. Wśród nich wyróżnić należy:

  • Świeczki cyfry i liczby,
  • Świeczki w kształcie liter (np. napis Sto lat, Happy Birthday)
  • Świeczki proste na tort,
  • Świeczki z postaciami bajek dla dzieci (postacie Disneya, Kraina Lodu, Psi Patrol itp.),
  • Świeczki na pikerach,
  • Świeczki dekoracyjne: np. w kształcie jednorożców, flamingów, ananasów, motylków)
  • Świeczki specjalne (np. grające, z kolorowym płomieniem, niegasnące, spiralne, ).

Świeczki są bardzo zróżnicowane i każdy Klient hurtowy znajdzie w naszej ofercie idealny rodzaj bądź kolor świeczek, które można wprowadzić do swojej oferty.

Producent rac, fontan na tort

Oferujemy także szeroki asortyment fontann (tzw. rac) na tort, które uświetnią nie tylko urodziny ale także i inne wydarzenia takie jak śluby, rocznice, wydarzenia firmowe, sportowe itp. Sprzedajemy m.in.:

  • Fontanny tortowe złote, holograficzne
  • Fontanny długie XL
  • Fontanny pakowane po 1 sztuce, 2 sztuki, 4 sztuki, 12 sztuk itp.

Fontanny tortowe są nieodłącznym elementem na ważnych imprezach organizowanych przez naszych Klientów. Race posiadają spektakularny efekt, co cieszy się coraz większą popularnością wśród Klientów.

Hurtowa sprzedaż ozdób na tort

Nowością w naszej ofercie są także balony foliowe na patyku na tort. Uzupełniają one ofertę świeczek cyferek. Występują one w wariancie samopompującym oraz do samodzielnego napompowania, w kilku wersjach kolorystycznych i kształtach.

Jest to bardzo ciekawa nowość, będąca urozmaiceniem dla świeczek. Balony foliowe na patyczku pozwalają nam na stworzenie dowolnej liczby na naszym torcie, co z pewnością zaskoczy jubilata, jeśli otrzyma taki tort!

Produkcja i sprzedaż hurtowa toperów na torty

Z myślą o małych i dużych uroczystościach oraz o organizacji słodkiego bufetu – Candy Bar, przygotowaliśmy ofertę papierowych kubeczków, talerzyków, jednorazowych sztućców, obrusów i serwetek, które dodatkowo uatrakcyjnią każdą imprezę. Do napojów proponujemy także słomki, których jesteśmy producentem.

Każda impreza powinna być przemyślana i dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, właśnie dlatego jako producent świeczek tortowych i urodzinowych oferujemy także szeroką gamę artykułów jednorazowych, papierowych idealnych na imprezę czy party w ogrodzie. Szeroki zakres wzorów oraz bajek zaskoczy Klientów, a także zagwarantuje, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie!

Uzupełnieniem oferty świeczek i fontann urodzinowych są także dekoracje na tort: topery, patery na ciasteczka, tzw. papilotki, czyli foremki na muffinki.

Raz jeszcze zachęcamy do kontaktu z nami wypełniając formularz z prawej strony oraz zapraszamy na zakupy przez Sklep B2B lub przez sklep www.godanparty.pl.

Login to your Account