• plenderuesfr

Sprzedaż hurtowa gadżetów

Jesteśmy jedną z największych firm dystrybuujących hurtowo gadżety imprezowe w Polsce i w całej Europie. Zgromadzone doświadczenie pozwala nam nieustannie poszerzać asortyment o produkty unikatowe i inspirujące! Mamy świadomość, że ciekawe gadżety i akcesoria imprezowe to gwarancja doskonałej zabawy i zadowolenia gości.

Hurtownia gadżetów

Do użytku każdego z naszych klientów hurtowych oddajemy Pulpit Kontrahenta, w którym znajdują się informacje o nowościach i aktualnej ofercie gadżetów. Pulpit daje także możliwość złożenia zamówienia. Jeśli nie posiadają Państwo dostępu do Pulpitu Kontrahenta, zachęcamy do kontaktu z działem handlowym w celu utworzenia konta. Dla naszych stałych klientów hurtowych przewidziane są atrakcyjne rabaty! Zakupów detalicznych można dokonać w naszym sklepie internetowym godanparty.pl

Oferowany towar dostarczamy na terenie całego kraju i poza jego granicami, a ponadto umożliwiamy jego odbiór w naszych oddziałach w Ożarowie Mazowieckim, Warszawie i Wrocławiu.

Akcesoria, gadżety hurtownia

Do najciekawszych gadżetów imprezowych w naszej ofercie należą:

  • Fidget spinner’y (plastikowe, metaliczne, brokatowe)
  • Balony LED i maracaloony (balony wielokrotnego użytku, zmieniające kolor) świecące w ciemności,
  • Akcesoria do tworzenia olbrzymich baniek mydlanych,
  • Dmuchańce (zabawki dmuchane w różnych kształtach i rozmiarach, także z postaciami z bajek),
  • Świecące bransoletki (doskonały gadżet na imprezy masowe i w sezonie turystycznym),
  • Artykuły na wieczór panieński i kawalerski,
  • Artykułu dla dorosłych 18+ na wieczory kawalerskie, panieńskie itp.

Wyjątkowym gadżetem imprezowym jest konfetti pneumatyczne, które nadaje wyjątkowości każdej uroczystości. Oferujemy konfetti w kształcie płatków róż, holograficzne, w kształcie euro, w kształcie złotówek.

Ponadto proponujemy wiele unikatowych gadżetów takich, jak choćby papier toaletowy w dolary, laleczki Voodoo, breloczki i otwieracze do butelek wydające dźwięk orgazmu, śmieszne gadżety, sztuczne wąsy, party okulary.

Raz jeszcze zachęcamy do kontaktu z nami wypełniając formularz z prawej strony oraz zapraszamy na zakupy przez Sklep B2B lub przez sklep godanparty.pl

Login to your Account