• plenderuesfr

Producent i sprzedaż hurtowa artykułów dla animatora

Nasza firma od ponad 25 lat zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą asortymentu urodzinowego, party oraz balonów. Będąc liderem w branży artykułów imprezowych posiadamy także bogaty asortyment artykułów dla animatorów zabaw dla dzieci. Branża animacji imprezowych w Polsce prężnie się rozwija, stąd stałe zwiększanie oferty naszego sklepu dla animatora. Nasze produkty przydadzą się na niejednych urodzinach czy festynach!

Oferta dla animatorów

Detaliczny sklep animatora znajdą Państwo pod wskazanym linkiem. W przypadku zakupów hurtowycha prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego z prawej strony aby otrzymać dostęp do Pulpitu Kontrahenta z cenami hurtowymi.

Balony dla animatorów dla dzieci

Długie rurki do modelowania – cienkie baloniki, z których powstają prawdziwe cuda. Chyba każdy z nas kojarzy pieski bądź inne zwierzątka ze wspomnianych balonów! Ponadczasowa zabawa, znana wszystkim pokoleniom! Kolorowe lateksowe balony, znane również pod nazwą gumowych kiszek to obowiązkowa pozycja na liście hitów sklepu animatora. Używane zarówno do dekoracji, jak także zabaw dzieci! Różne kolory pozwalają na stworzenie fantastycznej zabawy! Natomiast balony z motywem postaci z bajek lub zwierzątek to idealne rozwiązanie na przedstawienia szykowane przez animatorów!

Balony w hurtowni animatora

Ciekawym rozwiązaniem na imprezy są również balony foliowe, tak dobrze nam znane z festynów! Mogą przedstawiać najróżniejsze figury i postaci z dziecięcych bajek. Każde dziecko może wybrać swoją ulubioną! Aby ułatwić sobie pompowanie takich balonów na konkretnej imprezie lub urodzinach, można użyć jednorazowych butli z helem, która w zależności od wielkości pozwoli nam wypełnić baloniki helem. W naszej hurtowni znajdą Państwo także uszczelniacze i ciężarki, które przydadzą się podczas tworzenia dekoracji Sali, na której ma odbyć się impreza!

Farbki i kredki do malowania buzi, ciała

Akcesoria do malowania dzieci

Chyba każdy z nas kojarzy zabawy, imprezy na których dzieci biegają w pomalowanych buźkach. Motylki, kotki, pieski – na takich imprezach możemy znaleźć bardzo dużo zwierzątek. Aby powstały wesołe malunki, każdy animator potrzebuje akcesoria do malowania dzieci. Kredki lub farby to podstawa wyposażenia animatora. Wiele kolorów dostępnych w naszym sklepie, będzie genialnym rozwiązaniem na dziecięce urodziny.

Stroje i przebrania w sklepie animatora

Stroje i przebrania dla animatorów

Jedno jest pewne. Animator musi się wyróżniać na imprezie! Jest kolorowy, wesoły i uśmiechnięty 😉 a jak to osiągnąć? Kolorowe kapelusze, buty i nos klauna czy przebrania za czarownicę – ogranicza nas tylko wyobraźnia. Jeżeli chcemy stworzyć wyjątkowe przebranie, warto również zastanowić się nad zabawnymi i kolorowymi dodatkami. Pozwoli to nam na stworzenie indywidualnej kreacji na daną imprezę! A my… mamy tego całe mnóstwo 😉 Kolorowe i wielkie okulary, sztuczne wąsy, kolorowe peruki bądź kultowa peruka AFRO. To tylko część szalonych przebrań dostępnych w naszej ofercie. Z takim przebraniem, zaskoczenie gości – gwarantowane!

Gażety i inne atrakcje animatorów dla dzieci

Gadżety i atrakcje dla dzieci

Dzień dziecka, festyn czy urodziny? Na jaką okazję animatorzy szukają ciekawych produktów? Każda okazja jest dobra do świętowanie i dobrej zabawy! Właśnie dlatego, w naszej ofercie można znaleźć akcesoria bardzo zróżnicowane, co pozwoli na znalezienie dla każdego – czegoś dobrego! Animatorzy uwielbiają korzystać z papierowych kapelusików, trąbek, serpentyn, konfetti czy worków do skakania. Kulminacyjnym momentem imprezy i gwoździem programu, może być niezawodna piniata, którą również dostaniesz w naszej hurtowni animatora! Wesoła zabawa, gdzie w późniejszym momencie pojawi się mnóstwo słodkości, uwielbianych przez dzieci, a także dorosłych!

Profesjonalne bańki mydlane

Profesjonalne akcesoria do baniek mydlanych

Letnie zabawy na powietrzu warto także urozmaicić bańkami mydlanymi. W naszej ofercie posiadamy zarówno profesjonalny płyn do tworzenia baniek mydlanych (w opakowaniach 1 i 5 litrowych), oraz rozmaite akcesoria do puszczania baniek (sznurki, obręcze itp).

Praca animatora z pewnością jest bardzo kreatywnym i ciekawym zajęciem, każdy szuka czegoś innego, wyjątkowego na planowaną imprezę. Właśnie dlatego, razem z naszym asortymentem podążamy na ratunek zagubionym animatorom. Nasze okulary, akcesoria na zabawę i wesołe balony – to tylko ułamek możliwości na zorganizowanie idealnej imprezy. Jedno jest pewne, na każdej zabawie musi być mnóstwo radości, to właśnie zapewniamy z naszą ofertą! 🙂

Raz jeszcze zachęcamy do kontaktu z nami wypełniając formularz z prawej strony oraz zapraszamy na zakupy przez Sklep B2B lub przez sklep godanparty.pl

Login to your Account