• plenderuesfr

Sprzedaż hurtowa artykułów urodzinowych

Jesteśmy wiodącym i bezpośrednim importerem i dystrybutorem artykułów urodzinowych. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty przeznaczone zarówno dla dorosłych jak i tych najmłodszych jubilatów. Nasze produkty są w szczególności polecane na 1 urodziny, 18 urodziny oraz okrągłe rocznice.

Współpracujące z nami firmy otrzymują dostęp do Pulpitu Kontrahenta, gdzie w intuicyjny i szybki sposób można odnaleźć i zamówić poszukiwane produkty. Jeśli jeszcze nie mają Państwo dostępu do Pulpitu Kontrahenta, zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz znajdujący się obok. Dla naszych klientów kupujących hurtowo artykuły urodzinowe i party organizujemy atrakcyjne promocje i rabaty! Zakupów detalicznych można dokonać w sklepie internetowym godanparty.pl

Zamówiony towar dostarczamy na terenie całego kraju oraz za granicę. Możliwy jest także odbiór osobisty produktów w Ożarowie Mazowieckim, a także w naszych oddziałach w Warszawie i we Wrocławiu.

Hurtownia artykułów urodzinowych i świeczek

Jednym z ważniejszych produktów występujących w naszej ofercie są świeczki urodzinowe, pośród których możemy wyróżnić: świeczki w kształcie cyfr i liczb (np. 1, 2, 3… 18, 20, 30, 40…), jednokolorowe i wielokolorowe świeczki proste, świeczki na pikerach przedstawiające bohaterów popularnych bajek lub inne nieprzeciętne kształty (muffiny, kwiaty, motyle itp.), a ponadto fontanny tortowe będące najpopularniejszą ozdobą tortów.

Oferujemy także zaproszenia urodzinowe oraz karty okolicznościowe z zabawnymi tekstami i grafikami. Specjalnie dla dzieci przeznaczone są kolekcje zaproszeń z wizerunkami bohaterów bajek (np. Minionki, Trolle, Masha i Niedźwiedź, Spiderman, Hello Kitty, Kraina lodu itp.)

Talerzyki papierowe, plastikowe, jednorazowe - Hurtowa sprzedaż produktów urodzinowych

Jubilatom oraz zgromadzonym gościom dodatkowych atrakcji z pewnością dostarczą serpentyny papierowe, holograficzne i foliowe, a także wystrzałowe konfetti w wielu rodzajach (kawałki papieru z nadrukiem euro, złotówek lub w kształcie płatków róż). Kolejnym wyjątkowym urodzinowym dodatkiem są bannery z napisem „Happy Birthday”, „Sto lat” lub „Moje 1 urodziny”, występujące w wielu wersjach kolorystycznych.

Nieodłącznym elementem imprez urodzinowychbalony urodzinowe. Oferujemy wiele rodzajów balonów najlepszych światowych marek, w szczególności są to balony lateksowe i foliowe idealne do napełnienia helem. Występują w wielu inspirujących kolorach i wzorach takich, jak grochy, czy choćby wzory kwiatowe. Dumą naszej firmy są balony LED (balony świecące w ciemności) oraz maracaloony (balony świecące w ciemności, zmieniające kolor, wielokrotnego użytku).

Hurtownia akcesoriów urodzinowych.

Zapraszamy do hurtowni artykułów urodzinowych.
Dopełnieniem urodzinowej imprezy będą produkty i zestawy produktów na stół takie jak:

Raz jeszcze zachęcamy do kontaktu z nami wypełniając formularz z prawej strony oraz zapraszamy na zakupy przez Sklep B2B lub przez sklep godanparty.pl

Login to your Account