• plenderuesfr

Od ponad 25 lat prowadzimy hurtową sprzedaż artykułów ślubnych i weselnych. Nasza bogata oferta zadowoli każdego nawet najbardziej wymagającego klienta. Oferujemy m.in. balony, tace na obrączki, talerzyki, kieliszki, podwiązki, skrzynki na życzenia, karty okolicznościowe, papiery ozdobne.

Hurtownia artykułów weselnych i ślubnych

Każdy z naszych klientów otrzymuje do specjalnie opracowanej platformy handlowej dla hurtowników artykułów ślubnych, weselnych, karnawałowych, party – Pulpitu Kontrahenta, dzięki któremu może zapoznać się aktualną ofertą, promocjami i złożyć zamówienie. Jeśli nie posiadają Państwo dostępu do Panelu, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz znajdujący się obok. Sprzedaż detaliczna naszych produktów jest realizowana przez sklep godanparty.pl. Dla naszych stałych klientów przewidziane są atrakcyjne rabaty!

Oferowane produkty dostarczamy na terenie całej polski i Europy, wykorzystując w tym celu najlepsze firmy spedycyjne działające na naszym rynku. Ponadto istnieje możliwość odbioru osobistego w naszych oddziałach w Ożarowie Mazowieckim, Warszawie i Wrocławiu.

Szczególne miejsce w naszej ofercie dekoracji i ozdób ślubnych i weselnych znajdują balony lateksowe oraz foliowe, napełniane helem. Jako lider branży balonowe na rynku środkowoeuropejskim oferujemy wiele rodzajów balonów w rozmaitych wzorach i kolorach. Ogromną popularnością cieszą się balony lateksowe w kolorach złotym, srebrnym, białym oraz cielistym z metalicznym połyskiem.

Hurtownia ślubna weselna - Balony ślubne i weselne

Niebanalnym dodatkiem ślubnym będzie konfetti na ślub pneumatyczne w kształcie płatków róż w rozmaitych kolorach. Proponujemy także dekoracje wiszące w postaci girland (np. z gołąbkami), rozet, lampionów wiszących czy pomponów. Niewątpliwą atrakcję weselną będą stanowić lampiony latające w kształcie serc występując w kolorach białym i czerwonym oraz akcesoria i dekoracje do słodkiego bufetu – Candybar.

Ponadto oferujemy:

  • Balony weselne na hel,
  • Podwiązki dla panny młodej,
  • Kieliszki dla pary młodej,
  • Grawerowane tace na obrączki ślubne,
  • Tablice rejestracyjne limuzyny na wesele,
  • Artykuły do pakowania i ozdabiania prezentów ślubnych i weselnych,
  • Figurki na tort weselny z postaciami pana i pani młodej,
  • Dekoracje krzeseł w sali weselnej,
  • Dekoracje butelek z alkoholem i wiele innych.

Raz jeszcze zachęcamy do kontaktu z hurtownią artykułów weselnych i ślubnych wypełniając formularz z prawej strony oraz zapraszamy na zakupy przez Sklep B2B lub przez sklep godanparty.pl

Login to your Account