• plenderuesfr

Sprzedaż hurtowa artykułów dekoracyjnych

Nasza firma od ponad 25 lat zajmuje się sprzedażą hurtową dekoracji oraz artykułów dekoracyjnych. Posiadamy w stałej ofercie produkty przeznaczone do dekoracji sal weselnych, bankietowych, sklepów oraz prywatnych domów i mieszkań. Strategicznym elementem naszej oferty są dekoracje sali, ogrodu i stołu przeznaczone szczególnie na imprezy i wydarzenia takie jak: ślub, wesele, wieczór kawalerski i panieński, Halloween, Sylwester, narodziny dziecka, walentynki itp.

Oferta detaliczna naszej firmy dostępna jest w sklepie www.godanparty.pl. Nasi odbiorcy hurtowi otrzymują dostęp do Pulpitu Kontrahenta, dzięki któremu w szybki i intuicyjny sposób mogą zapoznać się z aktualną ofertą, jak również złożyć zamówienie. Jeśli jeszcze nie mają Państwo dostępu do Pulpitu Kontrahenta, zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz znajdujący się obok. Dla naszych stałych klientów hurtowni artykułów dekoracyjnych organizujemy atrakcyjne promocje i rabaty!

Zamówiony towar dostarczamy na terenie całego kraju oraz za granicę. Możliwy jest także odbiór osobisty produktów w Ożarowie Mazowiecki, a także w naszych oddziałach w Warszawie i Wrocławiu.

Hurtowania dekoracji, artykułów dekoracyjnych

Nasza oferta skupia wiele rodzajów dekoracji, przy czym na szczególną uwagę zasługują dekoracje wiszące, występujące w wielu rodzajach i kolorach. Wśród nich wyróżnić należy:

Hurtownia dekoracji
Oferujemy także szeroki asortyment balonów foliowych oraz balonów lateksowych (gumowych) najlepszych światowych i europejskich producentów. Balony, które posiadamy w ofercie, występują w wielu kształtach i rozmiarach i co więcej opatrzone są wyjątkowymi grafikami, przykuwającymi uwagę.

Gamę urodzinowych artykułów dekoracyjnych uzupełniają fontanny i świeczki urodzinowe w wielu kolorach i rozmiarach: świeczki z cyframi prezentującymi wiek solenizanta, świeczki proste, czy świeczki na pikerach.

Dekoracje hurt
Pod kątem małych i dużych uroczystości przygotowaliśmy szeroką ofertę papierowych kubeczków, talerzyków, jednorazowych sztućców, obrusów i serwetek, które dodatkowo uatrakcyjnią każdą imprezę. Do napojów alkoholowych i bezalkoholowych proponujemy zaś różne słomki proste, łamane, papierowe czy z medalionami.

Do kręgu artykułów dekoracyjnych należy zaliczyć pudełka ozdobne czy szkatułki, a także kokardy i taśmy przeznaczone do pakowania prezentów.

Dopełnieniem oferty hurtowni artykułów dekoracyjnychartykuły i dekoracje weselne takie jak: pokrowce na fotele dla pary młodej, konfetti pneumatyczne, dzwoneczki weselne, tasiemki ślubne, kieliszki weselne, stroiki, serwetki weselne oraz ślubne tablice rejestracyjne.

Raz jeszcze zachęcamy do kontaktu z nami wypełniając formularz z prawej strony oraz zapraszamy na zakupy przez Sklep B2B lub przez sklep www.godanparty.pl.

Login to your Account