• plenderuesfr

GoDan Balony i Dekoracje Świecie:

W HELove by GoDAN znajdziecie wszystko, by zaskoczyć swoich gości nietuzinkowymi dekoracjami lub sprawić komuś miły prezent.
Wierzymy, że niezależnie od okazji – u nas KAŻDY znajdzie coś dla siebie.

Aleja Jana Pawła II 1c – warto zapamiętać ten adres – bo obiecujemy – będzie się działo. Obok sklepu znajduje się duży parking. Można płacić kartą, blikiem i gotówką.
Oprócz rozmaitych balonów – lateksowych, foliowych, figuralnych – w naszej ofercie znajdują się też wszystkie akcesoria do tortów (świeczki, zimne ognie, toppery). Papierowe zastawy na stół, słomki, piniaty, girlandy – to tylko część naszego asortymentu…
Pompujemy balony helem, personalizujemy balony i toppery, wykonujemy dekoracje balonowe. Możliwe jest też wypożyczenie stelażu – koła, na imprezę – przystrojeniem balonami, lub bez 🙂 Dodatkowo prowadzimy konsultacje i pomagamy w organizacji imprez od A do Z. Dostępna jest także usługa dostawy balonów pod wskazany adres w Świeciu i +/- 10 km 🙂
To najlepsze imprezowe miejsce w Świeciu i na świecie!

HELove by GoDAN / GoDan Balony i Dekoracje
Aleja Jana Pawła II 1C
86-105 Świecie

kom.: 535 512 550

Zapraszamy:

poniedziałek: 15:30 – 18:00
wtorek: 15:30 – 18:00
środa: zamknięte
czwartek: 15:30 – 18:00
piątek: 15:00 – 18:30
sobota: 10:00 – 14:00

Dopasowujemy się do naszych klientów – jeśli potrzebujesz czegoś z naszego sklepu w innych godzinach/dniach – prosimy o kontakt.

 

GoDan Strefa Uśmiechu Świecie

Sklep z balonami, balony Świecie, Balony na hel w Świeciu, akcesoria

Login to your Account