• plenderuesfr
19.04.2017

Zaproszenie na kurs “Best of Bubbles Class”

Zapraszamy na kurs “Best of Bubbles Class”, czyli najnowsze, najładniejsze i najnowocześniejsze zastosowania bubblesów w bukietach i dekoracjach.

Instruktorem będzie jedna z najlepszych dekoratorek na świecie: Sue Bowler CBA

W tym roku przypada 100-lecie istnienia firmy Pioneer, producenta balonów i akcesoriów marki Qualatex. Z tej okazji organizowany jest międzynarodowy cykl szkoleń Q-Tour, w ramach którego odbędzie się kurs “Best of Bubbless Class”, który będzie prowadzony przez jedną z najlepszych dekoratorek na świecie Sue Bowler CBA. Mieliśmy już przyjemność brać udział w jej szkoleniach organizowanych przez GoDan w 2008 i 2013 roku. Jej prace można zobaczyć na Facebook/Qualatex, jej blogu http://theverybestballoonblog.blogspot.com/ jej stronie suebowler.com i w wielu innych miejscach. Sue jest przede wszystkim znana z autorskich projektów dekoracji, cechujących się niezwykłą elegancją i smakiem.

Na kursie zostaną zaprezentowane nowatorskie, profesjonalne zastosowania balonów bubbles w różnych dekoracjach, stroikach i bukietach balonowych. Podczas szkolenia uczestnicy w praktyczny sposób będą mogli samodzielnie stworzyć prezentowane rozwiązania.

Pod koniec zająć odbędzie się konkurs (dla chętnych) na najładniejszy element dekoracji z wykorzystaniem bubblesów. Zwycięzca będzie mógł wziąć udział w analogicznych zmaganiach uczestników kursów z całej Europy. Nagrodą Europejskiego finału będzie bezpłatny wyjazd na World Balloon Convention 2018 w USA.

Szkolenie odbędzie się w restauracji Baccara, w pobliżu siedziby firmy GoDan w Ożarowie Mazowieckim, we wtorek 20 czerwca.

Z racji całodziennego, dość wyczerpującego szkolenia, w jego trakcie dostępny będzie bufet kawowy a we wczesnych godzinach popołudniowych przewidziany jest obiad.

Koszt szkolenia, wraz z obiadem, wynosi 258 zł netto. Dla osób, które opłacą szkolenie przed 15 maja przewidziana jest promocyjna opłata – tylko 215 zł netto.

Prosimy o zgłoszenia na adres j.lenart@godan.pl. W odpowiedzi dostaną Państwo szczegółową ankietę dotyczącą uczestnictwa. Po odesłaniu wypełnionej ankiety zgłoszone osoby zostaną umieszczone na liście uczestników. Prosimy o wpłacanie należności dopiero po uzyskaniu potwierdzenia o wpisie na listę uczestników.

Kolejne informacje będą wysyłane indywidualnie do osób, które się zgłoszą na kurs.

Login to your Account