• plenderuesfr
07.10.2019

Targi w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć!

Wrzesień oraz koniec sierpnia był dla nas bardzo aktywny pod względem spotkań targowych z kontrahentami!
Uczestniczyliśmy w targach zabawek, które odbyły się w dniach 24-28 sierpnia w siedzibie firmy M&Z w Gdyni!
Drugą, ważną dla nas datą były jesienne targi, które były organizowane przez firmę Candy w Rzeszowie w dniu 05 września.
Kolejne wydarzenie w naszym kalendarzu to targi w Rzeszowie wraz z firmą Misiek Zabawki, które odbyły się 10 września 2019.

Na zaproszenie firmy Mabel pojawiliśmy się w Nowym Sączu, przedstawiając nasze produkty w dniach 10 – 11.09.2019!
Jednocześnie, dwa ważne dni w naszym kalendarzu były poświęcone dla firmy Euro-Trade w Krakowie, w dniach 11 – 12.09.2019.
Kolejnym punktem na mapie, gdzie można było nas spotkać było Zabrze, spotkanie organizowane przez firmę Nenufar w dniu 18.09!
Firma LUKA zorganizowała targi dnia 19 września w Katowicach, to był dla nas intensywny dzień targowy!
20 września to kolejna ważna data we Wrocławiu, na zaproszenie firmy ATUT przedstawiliśmy swoją bardzo szeroką ofertę na dniu targowym.
W ostatnim tygodniu września, konkretnie 24 września wystawialiśmy się w mieście Bielsko, na zaproszenie firmy Beskid.
Z kolei 3 dni później, czyli 27 września można nas było spotkać we Wrocławiu na organizowanych targach przez firmę HASTA!
Ilość spotkań targowych w których uczestniczyliśmy to naprawdę pokaźna liczba miejsc, na które pojawialiśmy się na zaproszenie naszych Klientów, jednakże przedstawiamy Wam w naszej fotorelacji tylko część z nich! 😊
Każde targi umożliwiły nam przedstawienie bardzo szerokiej oferty, która znajduje się bądź pojawi na naszych półkach w nadchodzącym okresie jesiennym! Zaprezentowanie naszej oferty oraz osobista możliwość spotkania z kontrahentami to wspaniałe doświadczenie za które dziękujemy! Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach targowych!

GoDan na targach

Login to your Account