• plenderuesfr
01.11.2019

Spotkania targowe październik 2019

Październik to kolejny miesiąc w którym mieliśmy możliwość spotkania z naszymi kontrahentami na targach oraz przedstawienia bardzo szerokiej oferty firmy GoDan!
Chcielibyśmy przedstawić fotorelację z kilku spotkań targowych, które były dla nas fantastycznym doświadczeniem! Ilość targów w których uczestniczymy jest bardzo pokaźną liczbą spotkań, jednakże w naszej fotorelacji przedstawiamy tylko część z nich!

Na zaproszenie firmy MISIEK, pojawiliśmy się w Rzeszowie 2 października 2019, aby zaprezentować naszą ofertę!
Natomiast już dzień później, czyli 3 października – można było nas spotkać w Częstochowie na spotkaniu organizowanym przez firmę HALIM.
Początek października był bardzo intensywny i po targach odbywających się w Częstochowie, nasi handlowcy udali się w podróż do Warszawy, gdzie 4.10 można było spotkać ich na targach organizowanych przez ABRO!
Kolejnym spotkaniem targowym, które chcielibyśmy przedstawić na zdjęciu była Kobylanka. Prezentowaliśmy tam nasze produkty 11 października, na zaproszenie firmy RODAN.
Po kilku dniach pojawiamy się w Bydgoszczy na targach, które zorganizowała firma MONIKA. Dlatego też, 16.10 to kolejna data, podczas której można było zapoznać się z naszymi handlowcami!
Każde z takich spotkań pozwala na przedstawienie szerokiej oferty, spotkania z kontrahentami i zdobycie nowych doświadczeń za które serdecznie dziękujemy! Do zobaczenia na kolejnych targach!

GoDan na targach

Login to your Account