• plenderuesfr
11.07.2018

GoDan Strefa Uśmiechu w czołówce najbardziej interesujących franczyz w Polsce!

Nasza sieć franczyzowa GoDan Strefa Uśmiechu po raz kolejny została dostrzeżona i pozytywnie oceniona. Tym razem znaleźliśmy się w czołówce zestawienia 30 najbardziej interesujących franczyz według magazynu Franczyza & Biznes.


Magazyn Franczyza & Biznes (numer 4, 2018) zawiera Raport numeru: 30 Najbardziej Interesujących Franczyz. Zestawienie obejmuje pomysły na biznes, które najbardziej interesowały czytelników portalu FranczyzawPolsce.pl. Sieć franczyzowa GoDan Strefa Uśmiechu znalazła się na 4 miejscu ustępując miejsca branży spożywczej (pierwsze 3 miejsca należą kolejno do: sieci sklepów Żabka, Carrefour Express oraz Chata Polska). To dla nas duże zaskoczenie, że firma z branży Party cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Sieć sklepów GoDan Strefa Uśmiechu w dalszym ciągu się prężnie rozwija. Na chwilę obecną posiadamy już ponad 30 sklepów. Stale aktualizowany jest asortyment produktów party – w szczególności rozbudowywana jest oferta całoroczna produktów (talerzyki, kubeczki, serwetki urodzinowe i piknikowe itp.). Wprowadzamy także własne autorskie serie produktów nawiązujące do trendów rynkowych (kolekcja Hawajskie Party, Słodki Arbuz, Indiańskie Party, Tęczowy Jednorożec czy Królewska impreza). Oferta obejmuje więc zarówno produkty dla dzieci i dorosłych, które coraz częściej można spotkać na urodzinach, grillach, spotkaniach towarzyskich, przedszkolach. Ciepłym przyjęciem okazała się oferta naszych artykułów koktajlowych.

Cieszy nas także niesłabnący popyt na główne produkty firmy czyli balony. Z każdym rokiem widać wyraźny wzrost zainteresowania klientów na balony wypełnione helem, w szczególności balony foliowe cyfry urodzinowe, których oferta w tym roku została rozszerzona o nowe kolory i wzory. W pierwszym kwartale 2018 zorganizowaliśmy szkolenia i kursy prowadzone m.in. przez włoskich instruktorów z Akademii Balonowej oraz odbył się egzamin na stopień Certified Balloon Artist (CBA).

Obecnie przygotowujemy ofertę do 4 kwartału 2018 roku, który jest bardzo ważny dla tej branży (Halloween, Bale świętych, Jasełka, Boże Narodzenie, Sylwester, Karnawał).

Osoby zainteresowane otwarciem własnego sklepu GoDan Strefa Uśmiechu zapraszamy do zakładki franczyza.

Login to your Account