• plenderuesfr
22.03.2024

GoDan dołącza do European Balloon & Party Council (EBPC)

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością informujemy, że GoDan został oficjalnym członkiem European Balloon & Party Council (EBPC), prestiżowej organizacji zrzeszającej wiodących producentów, dystrybutorów oraz dostawców produktów i usług związanych z branżą balonów i party w Europie.

European Balloon & Party Council

Przystąpienie do EBPC jest dla nas ważnym krokiem w dążeniu do nieustannego rozwoju i podnoszenia standardów naszych produktów oraz usług. Jako członek EBPC, GoDan będzie miał dostęp do najnowszych trendów branżowych, badań rynkowych oraz najlepszych praktyk, co pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Jesteśmy przekonani, że członkostwo w EBPC otworzy przed nami nowe możliwości rozwoju i współpracy na europejskim rynku, umożliwiając nam realizację nowych projektów oraz inicjatyw, które przyczynią się do dalszego wzrostu jakości i innowacyjności w branży balonów i przyjęć.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom i partnerom biznesowym za wsparcie i zaufanie. Jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie niesie ze sobą członkostwo w EBPC, i nie możemy się doczekać, aby dzielić się z Wami owocami tej współpracy.

Login to your Account