Facebook Pobierz Logowanie Wersja angielska

Nasz zespół

Prezes / CEO

Janusz Kraszek

Dyrektor Handlowy

Rafał Maletka

Telefon

505 191 944


E-mail

rafal@godan.pl

Przedstawiciel handlowy

Marta Iwanicka

Telefon

509 703 187


E-mail

m.iwanicka@godan.pl

Przedstawiciel handlowy

Marlena  Kaczmarek

Telefon

506 717 896


E-mail

marlena@godan.pl

Przedstawiciel handlowy

Elżbieta Makowska

Telefon

504 041 283


E-mail

ela@godan.pl

Przedstawiciel handlowy mobilny

Roman Sterkowiec

Telefon

505 191 946


E-mail

roman@godan.pl 

Przedstawiciel handlowy mobilny

Damian Maletka

Telefon

505 027 441


E-mail

damian@godan.pl

Przedstawiciel Handlowy Eksport

Daniel Gostkiewicz

Telefon

505 029 244


E-mail

daniel@godan.pl

Przedstawiciel Handlowy Eksport

Luiza Kalinowska

Telefon

690 480 022


E-mail

luiza@godan.pl

Dyrektor ds. organizacji i optymalizacji

Krzysztof Malewski

Telefon

500 715 410


E-mail

krzysztof@godan.pl

Product Manager

Janusz Lenart

Telefon

505 191 947


E-mail

j.lenart@godan.pl

Specjalista ds. Importu

Magdalena Wojteczek

Telefon

22 721 32 00


E-mail

magda.wojteczek@godan.pl

Kierownik Sklepu

Ela Zdzichowska

Telefon

506 466 852


E-mail

e.zdzichowska@godan.pl

Kierownik działu e-commerce

Damian Skurczyński

Telefon

572 182 839


E-mail

damian.skurczynski@godan.pl

Fotograf

Bartosz Falkowski

Telefon

22 721 32 00


E-mail

bartek@godan.pl

Grafik

Patryk Przeździak

Telefon

505 191 941


E-mail

patryk@godan.pl

Kierownik działu wysyłek i reklamacji

Joanna Bożek

Telefon

797 295 195


E-mail

joanna@godan.pl 

Kierownik Magazynu

Włodek Solnica

Telefon

504 016 663


E-mail

wlodek@godan.pl

Kierownik

Wrocław
 Karolina Stachowiak

Telefon

71 714 28 36


E-mail

wroclaw@godan.pl

Sprzedawca

Dźwigowa 
Patryk Borkowski

Telefon

22 863 48 07


E-mail

dzwigowa@godan.pl

Biuro Obsługi Klienta

Katarzyna Michalska

Telefon

22 721 04 36


E-mail

bok@godan.pl

Asystent Dyrektora Handlowego

Małgorzata Gmurek

Telefon

505 191 945


E-mail

malgorzata@godan.pl