Facebook Pobierz Logowanie Wersja angielska

Artykuły imprezowe, urodzinowe, balony

Artykuły do zabawy? Sprzedajemy tak dużo produktów do świętowania dowolnej okazji, że "cuda wianki niespodzianki” to przy tym nudna klasyka.Nasza oferta to ponad 11.000 produktów do świętowania każdej okazji. Hurtowe ilości można kupić także w detalu – gwarantujemy, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie i swoich gości.


Co sprzedajemy?

Świeczki, czapeczki, talerzyki, kubeczki, rurki, gwizdki, przebrania, elementy do dekoracji stołu, zaproszenia, peruki, maski, serwetki, wstążki, girlandy to wszystko dostępne jest u nas w dziesiątkach lub setkach wzorów i kolorów. Od samego patrzenia może zakręcić się w głowie. Wybór balonów jest po prostu nieograniczony: kształt, wielkość, nadruk, materiał… wszystko pod fantazję (i okazję) klienta.

Szerokość naszego asortymentu pozwala zrealizować najbardziej szalony pomysł na imprezę. A jak ktoś nie ma pomysłu, znajdzie u nas z pewnością produkt, który sam w sobie będzie pomysłem i świetną inspiracją do lepszej zabawy.


Eksportujemy produkty na 24 rynki, również bardzo wymagające, jak Szwecja, Francja, Niemcy czy Wielka Brytania.


Mając na uwadze satysfakcję naszych klientów, dbamy o jakość produktów i pamiętamy, że cena także jest elementem ich atrakcyjności.


Warto być na bieżąco z tym, co się u nas święci i śledzić wyprzedaże końcówek serii czy specjalne promocje.

 

Do każdego zamówienia uśmiech dodajemy gratis!